Find your salesperson

Vänligen skicka inte reklamationsärenden till våra säljare, gå till reklamation här alternativt för övriga ärenden mejla oss på info@plivit-trade.com

 

Southern Sweden

 

 

Alban Mzi

 

DVH seller

alban.mzi@plivit-trade.com

+46 76 780 82 04

 

 

Avni Krasniqi

 

Ethno seller

avni.krasniqi@plivit-trade.com

+46 70 562 04 68

 

 

North Sweden

 

Zoran Gaco

 

Ethno seller

zoran.gaco@plivit-trade.com

+46 70 727 77 88

 

 

 

Middle Sweden

 

Samir Arslanovic

 

Ethno seller

samir.arslanovic@plivit-trade.com

+46 70 821 01 79

 

 

Västra Götaland

 

Sabina Softic

 

DVH seller

sabina.softic@plivit-trade.com

+46 76 780 82 01

 

 

Stockholm

 

Azra Strikovic

 

DVH seller

azra.strikovic@plivit-trade.com

+46 76 780 82 02

 

 

Småland / Östra Götaland

 

Magnus Nilsson

 

DVH seller

magnus.nilsson@plivit-trade.com

+46 76 780 82 92

 

 

In-house sales

 

Nadire Shantir

In-house sales

nadire.shantir@plivit-trade.com

+490 21910

 

 

Tanja Golalic

In-house sales

tanja.golalic@plivit-trade.com

+490 21910

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10

593 50 Västervik

Telefon: 0490-21910

info@plivit-trade.com