Hitta din säljare

Vänligen skicka inte reklamationsärenden till våra säljare, gå till reklamation här alternativt för övriga ärenden mejla oss på info@plivit-trade.com

 

Södra Sverige

 

 

Alban Mzi

DVH säljare

alban.mzi@plivit-trade.com

+46 76 780 82 04

Avni Krasniqi

Etno säljare

avni.krasniqi@plivit-trade.com

+46 70 562 04 68

Norra Sverige

Zoran Gaco

Etno säljare

zoran.gaco@plivit-trade.com

+46 70 727 77 88

Mellan Sverige

Samir Arslanovic

Etno säljare

samir.arslanovic@plivit-trade.com

+46 70 821 01 79

Mälardalen

 

Gabriella Gorupec

DVH säljare

gabriella.gorupec@plivit-trade.com

+46 76 780 82 03

Västra Götaland

Sabina Softic

DVH säljare

sabina.softic@plivit-trade.com

+46 76 780 82 01

Stockholm

Azra Strikovic

DVH säljare

azra.strikovic@plivit-trade.com

+46 76 780 82 02

Småland/Östra Götaland

Magnus Nilsson

DVH säljare

magnus.nilsson@plivit-trade.com

+46 76 780 82 92

Innesälj

Nadire Shantir

Innesälj

nadire.shantir@plivit-trade.com

+490 21910

Tanja Golalic

Innesälj

tanja.golalic@plivit-trade.com

+490 21910

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

PLIVIT TRADE AB

Lucernavägen 10

593 50 Västervik

Telefon: 0490-21910

info@plivit-trade.com